Heinenoord MO19 - ZBVH MO19 9-0

Heinenoord MO19 - ZBVH MO19 9-0

Heinenoord MO19 - ZBVH MO19 9-0 Het is altijd leuk om een verslag te tikken net nadat Ajax weer eens heeft gewonnen van Feyenoord. En er waren zowaar weer parallellen te trekken tussen deze wedstrijd en de wedstrijd waar dit verslag over gaat. De meiden uit Zuid-Beijerland gaven goed partij aan de Noord. En dat deed Feyenoord ook. Het enige verschil was dat de meiden van Piet eerder de overhand kregen, al in de eerste helft,

en Ajax pas in de tweede helft. Het was Nieke die het op haar heupen kreeg ala Donny van der Beek. Nieke die haar doelpunt al vooraf liet gaan door een weergaloze actie schoot beheerst en hard binnen. Een, op dat moment, wat onverwacht doelpunt. Dit was het moment dat de meiden van Piet wat losser gingen voetballen. Achterin zat het de gehele eerste helft al goed de verdediging die goed speelde waarbij Anouk vooral de eerste helft prima speelde als alom aanwezige stofzuiger. De rust brak aan met een 3-0 ruststand. De rust brak ook aan met gebak, omdat Jolanda jarig was geweest, lekker hoor! Alle toeschouwers gingen er eens goed voor staan en zitten in de ijskou, want er werd wel wat verwacht. En dat kregen we ook, ook dankzij ZBVH die de poort wel erg nadrukkelijk openzette. Uiteindelijk werd het 9-0 na mooie aanvallen, steekballen, hard werken etc etc. Al met al een nuttige wedstrijd met een prima uitslag. Op naar volgende week!

keukenmaxx

asn.jpgawaccu.jpgbenevia.jpgbestfresh.jpgdebergden.jpgdeheus.jpgdekoomen.jpgderijke.jpgfeyenoord.jpgfreestyle-voetbal.jpgfs.jpggentlemen.jpggpn_advies.jpggriend.jpgjb.jpgkia-binnenmaas.jpgkwakernaat.jpgmgx.jpgodko.jpgpersoneelsdiensten-pdhw.jpgrobey-logo.jpgvdmt.jpgwk-ict.jpgzpress.jpg
Naar boven