Stand HW Bokaal

Poule 1 MO19 ( meiden )

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 1 1 0 0 3 5 1 3-5
SSS 1 0 0 1 0 1 5 5-3
SHO 0 0 0 0 0 0 0 -

Poule 2 MO17  ( meiden )

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Binnenmaas 2 1 1 0 4 4 2 5-6
SHO 2 1 1 0 4 5 3 6-5
NSVV 2 0 0 2 0 1 5 5-5

Poule 3 MO15 ( meiden )

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Binnenmaas 3 0 1 2 1 2 8 7-11
SSS 4 3 0 1 9 19 5 14-9
NSVV 4 4 0 0 12 16 2 14-11
ZBVH 3 0 0 3 0 1 24 5-9
SHO 4 1 1 2 4 10 9 11-11

Poule 4 MO13 ( meiden )

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SSS 3 0 0 3 0 2 18 7-4
SHO 3 2 1 0 7 12 2 6-3
NSVV 3 1 1 1 4 7 7 7-8
Binnenmaas 3 2 0 1 6 15 9 6-10

Poule 5 MO11 ( meisjes )

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
NSVV 2 0 0 2 0 1 13 3-3
Binnenmaas 2 1 0 1 3 4 12 3-4
SSS 2 2 0 0 6 24 4 3-2

Poule 6 MO9 ( meisjes )

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 2 1 0 1 3 6 9 3-5
OSV 2 1 0 1 3 11 4 8-4
Binnenmaas 2 1 0 1 3 8 12 4-6

Poule 1 JO19 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SHO 2 1 1 0 4 7 2 10-7
GOZ 2 1 1 0 4 8 3 8-9
Strijen 2 0 0 2 0 3 13 7-9

Poule 2 JO19 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Binnenmaas 2 0 0 2 0 2 6 9-7
NSVV 2 2 0 0 6 8 4 8-4
Gravendeel 2 1 0 1 3 4 4 4-10

Poule  JO19 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 2 0 2 0 2 3 3 9-7
SSS 2 1 1 0 4 6 3 7-7
OSV 2 0 1 1 1 4 7 7-9

Poule 1 JO17- A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
OSV 1 0 0 1 0 0 7 4-2
NSVV 1 1 0 0 3 7 0 2-4

Poule 2 JO17 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SHO 1 1 0 0 3 5 1 6-7
Gravendeel 1 0 0 1 0 1 5 7-6

Poule JO17- B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SJO Korendijk 3 1 0 2 3 7 13 5-9
Heinenoord 3 0 0 3 0 1 8 9-8
SSS 3 2 1 0 7 9 5 12-8
Binnenmaas 3 2 1 0 7 13 4 3-4

Poule 1 JO15 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
NSVV 2 2 0 0 6 9 2 3-5
GOZ 2 0 0 2 0 1 8 7-7
Gravendeel 2 1 0 1 3 2 2 4-2

Poule 2 JO15 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Binnenmaas 2 1 1 0 4 6 1 11-11
SHO 2 1 1 0 4 12 1 11-9
ZBVH 2 0 0 2 0 2 18 7-9

Poule 1 JO15 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 2 0 1 1 1 1 7 8-5
SJO Korendijk 2 0 1 1 1 1 7 6-9
Strijen 2 2 0 0 6 12 0 8-7

Poule 2 JO15 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SSS 2 2 0 0 6 22 2 10-7
Zinkw. Boys 2 0 1 1 1 5 12 7-10
OSV 2 0 1 1 1 5 18 9-9

Poule JO13 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
NSVV 3 3 0 0 9 14 8 9-9
Gravendeel 4 1 1 2 4 10 18 14-13
Binnenmaas 4 0 1 3 1 6 14 13-12
SHO 3 3 0 0 9 20 0 5-7
Strijen 4 0 2 2 2 8 18 7-7

Poule 1 JO13 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 3 2 0 1 6 9 8 9-11
OSV 3 0 0 3 0 5 16 10-8
ZBVH 3 2 0 1 6 17 8 11-13
Zinkw. Boys 3 2 0 1 6 12 11 11-9

Poule 2 JO13 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SJO Korendijk 2 1 0 1 3 10 5 9-4
GOZ 2 2 0 0 6 15 4 4-8
SSS 2 0 0 2 0 1 17 6-7

Poule 1 JO11 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
GOZ 2 1 0 1 3 6 3 5-7
SSS 2 2 0 0 6 12 4 5-1
Gravendeel 2 0 0 2 0 2 13 2-4

******

Poule 2 JO11 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SHO 2 2 0 0 6 8 3 7-6
NSVV 2 0 0 2 0 3 6 9-12
Binnenmaas 2 1 0 1 3 4 6 10-8

Poule 1 JO11 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
ZBVH 2 0 0 2 0 0 31 4-6
SJO Korendijk 2 2 0 0 6 21 2 3-2
Zinkw. Boys 2 1 0 1 3 16 4 3-2

Poule 2 JO11 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 2 1 1 0 4 14 8 6-3
OSV 2 0 0 2 0 3 22 5-6
Strijen 2 1 1 0 4 18 5 4-6

Poule  JO10 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Binnenmaas 2 2 0 0 6

23

1 4-6
Gravendeel 2 0 0 2 0 0 16 5-5
SSS 2 1 0 1 3 4 10 8-6

Poule 1 JO9 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Binnenmaas 2 1 0 1 3 21 10 8-5
NSVV 2 0 0 2 0 8 24 4-8
Gravendeel 2 2 0 0 6 15 10 7-6

Poule 2 JO9 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SHO 2 1 0 1 3 11 13 6-5
Strijen 2 1 0 1 3 9 8 6-9
GOZ 2 1 0 1 3 14 13 3-1

Poule 1 JO9 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 2 1 1 0 4 11 6 2-6
Zinkw. Boys 2 1 1 0 4 18 6 9-2
SSS 2 0 0 2 0 0 17 3-6

Poule 2 JO9 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SJO Korendijk 2 1 0 1 3 11 11 3-4
OSV 2 2 0 0 6 17 11 7-4
ZBVH 2 0 0 2 0 4 12 4-6
Naar boven